Welkom op onze website

Openingsuren cafetaria

gepost op 2023-09-30

CAFETARIA TORREBOS OPENINGSUREN

                  Maand december ….

 

Maandag : 19:00 tot 23:00

 

Dinsdag : gesloten

 

Woensdag : 19:30 tot 23:00

 

Donderdag : 18:30 tot 24:00

 

Vrijdag : 19:00 tot 24:00

 

Zaterdag : gesloten

 

Zondag : gesloten

 

 

 

 

Wedstrijdschema 2023 - 2024 , 2de nationale

gepost op 2023-08-08

08/09/2023

BEKER

22:00

Futbolclub SDP Bonjourke

SV Cappuccino Waregem A

 4 - 27

15/09/2023

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

Real Geraardsbergen A

 5 - 7

22/09/2023

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

MVC The Oliver Boys Gent

 7 - 2

29/09/2023

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

PS Oostkamp A

 8 - 2

06/10/2023

DES

20:45

MVC Desselgem A

SV Cappuccino Waregem A

 3 - 8

13/10/2023 BEKER 20:00 NAC D.F.B. Nederename

SV Cappuccino Waregem A

 3  - 7

20/10/2023

ALT

21:00

MVC Banden Nollet Aalter A

SV Cappuccino Waregem A

 1 - 8

27/10/2023

ZEL

21:00

MVC De Tempeliers Zelzate

SV Cappuccino Waregem A

 4 - 7

10/11/2023

DEN

21:00

Huize Goossens Appels A

SV Cappuccino Waregem A

 2 - 6

17/11/2023

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

Opel Haeck Drongen B

 7 - 5

24/11/2023

BEV

21:00

MVV Waregem 74 A

SV Cappuccino Waregem A

 3 - 4

01/12/2023

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

WDP Rollegem A

 8 - 4

08/12/2023

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

MVC KBC Kortemark B

 8 - 5

05/01/2024 ANZ 20:10

SV Cappuccino Waregem A

Opel Haek drongen A  5 - 5 ( 2 - 3 )

12/01/2024

GER

20:00

Real Geraardsbergen A

SV Cappuccino Waregem A

 

19/01/2024

ZWI

20:00

MVC The Oliver Boys Gent

SV Cappuccino Waregem A

 

26/01/2024

OST

21:00

PS Oostkamp A

SV Cappuccino Waregem A

 

02/02/2024

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

MVC Desselgem A

 

09/02/2024

KOR

20:00

MVC KBC Kortemark B

SV Cappuccino Waregem A

 

23/02/2024

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

MVC De Tempeliers Zelzate

 

01/03/2024

ROL

20:15

WDP Rollegem A

SV Cappuccino Waregem A

 

08/03/2024

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

Huize Goossens Appels A

 

15/03/2024

DRO

22:00

Opel Haeck Drongen B

SV Cappuccino Waregem A

 

22/03/2024

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

MVV Waregem 74 A

 

12/04/2024

ANZ

20:10

SV Cappuccino Waregem A

MVC Banden Nollet Aalter A

 

Wedstrijdschema 2023 - 2024 , 3de nationale

gepost op 2023-08-07

Traiteur Neerhof Puskas Ardooie C01/09/2023

BVV

20:00

Opel Haeck Drongen C

SV Cappuccino Waregem B

 2 - 4

08/09/2023

BEKER

21:00

SV Cappuccino Waregem B

AZ 77 Maldegem A

 0 - 8

15/09/2023

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

MVC Ronse B

 11 - 5

22/09/2023

LIE

21:45

San Siro Boys Deftinge B

SV Cappuccino Waregem B

 4 - 1

29/09/2023

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

PS Oostkamp B

 6 - 4

06/10/2023

SGW

21:00

Mini Sint-Gillis-Waas B

SV Cappuccino Waregem B

 8 - 1

20/10/2023

PET

22:05

MVC Synergie Domino Oudenaarde B

SV Cappuccino Waregem B

 FF - 5

27/10/2023

ERW

20:00

Indulek Kelderke Erwetegem B

SV Cappuccino Waregem B

 3 - 3

03/11/2023 BVV

21:10

SV Cappuccino Waregem B Traiteur Neerhof Puskas Ardooie C  8 - 5

10/11/2023

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

MVZ Zedelgem

 6 - 11

17/11/2023

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

Assebroeke Brugge IF B

 8 - 4

24/11/2023

 

 

VRIJ

 

 

01/12/2023

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

WDP Rollegem B

 4 - 3

08/12/2023

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

MVC Vici Gent

 5 - 7

15/12/2023 BVV 20:15 Traiteur Neerhof Puskas Ardooie B

SV Cappuccino Waregem B

 6 - 6 ( 4 - 2 )

12/01/2024

RON

20:00

MVC Ronse B

SV Cappuccino Waregem B

 

19/01/2024

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

San Siro Boys Deftinge B

 

26/01/2024

OST

20:00

PS Oostkamp B

SV Cappuccino Waregem B

 

02/02/2024

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

Mini Sint-Gillis-Waas B

 

09/02/2024

HGE

22:00

MVC Vici Gent

SV Cappuccino Waregem B

 

23/02/2024

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

Indulek Kelderke Erwetegem B

 

01/03/2024

ROL

21:15

WDP Rollegem B

SV Cappuccino Waregem B

 

08/03/2024

ZED

22:10

MVZ Zedelgem

SV Cappuccino Waregem B

 

15/03/2024

ASS

20:00

Assebroeke Brugge IF B

SV Cappuccino Waregem B

 

22/03/2024

 

 

VRIJ

 

 

12/04/2024

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem B

MVC Synergie Domino Oudenaarde B

 

Wedstrijdschema 2023 - 2024 , 4de nationale

gepost op 2023-08-06

08/09/2023

BEKER

20:00

SV Cappuccino Waregem C

MVC Ronse A

 5 - 7

15/09/2023

ROL

21:00

Athletic Club Kortrijk

SV Cappuccino Waregem C

 5 - 5

22/09/2023

BEV

22:00

MVV Waregem 74 B

SV Cappuccino Waregem C

 5 - 9

29/09/2023

LEU

21:00

MVC Vamos Oudenaarde B

SV Cappuccino Waregem C

 0 - 6

06/10/2023

ANZ

20:00

SV Cappuccino Waregem C

Traiteur Neerhof Puskas Ardooie B

 4 - 4

20/10/2023

DES

21:45

MVC Desselgem B

SV Cappuccino Waregem C

 9 - 4

27/10/2023

ANZ

20:00

SV Cappuccino Waregem C

GFC Kortrijk

 4 - 1 

03/11/2023

BVV

20:05

SV Cappuccino Waregem C

Doltcini Erwetegem B

 5 - 4

10/11/2023

ANZ

20:00

SV Cappuccino Waregem C

Home Design Eernegem

 10 - 8

17/11/2023

ANZ

22:10

SV Cappuccino Waregem C

Athletic Club Kortrijk

 8 - 6

24/11/2023

BEV

22:00

MVV Waregem 74 B

SV Cappuccino Waregem C

 2 - 3

01/12/2023

LEU

22:00

MVC Vamos Oudenaarde B

SV Cappuccino Waregem C

 5 - 12

08/12/2023

ARD

21:00

Traiteur Neerhof Puskas Ardooie B

SV Cappuccino Waregem C

 6 - 4

15/12/2023 BVV 20:00 PS Oostkamp B

SV Cappuccino Waregem C

 7 - 7 ( 4 - 3 )

05/01/2024

ROL

21:00

Athletic Club Kortrijk

SV Cappuccino Waregem C

 6 - 4

12/01/2024

EER

21:05

Home Design Eernegem

SV Cappuccino Waregem C

 

19/01/2024

ANZ

20:00

SV Cappuccino Waregem C

MVC Desselgem B

 

26/01/2024

ROL

20:00

GFC Kortrijk

SV Cappuccino Waregem C

 

09/02/2024

ANZ

20:00

SV Cappuccino Waregem C

MVV Waregem 74 B

 

01/03/2024

ANZ

20:00

SV Cappuccino Waregem C

MVC Vamos Oudenaarde B

 

08/03/2024

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem C

Traiteur Neerhof Puskas Ardooie B

 

22/03/2024

ANZ

21:10

SV Cappuccino Waregem C

GFC Kortrijk

 

05/04/2024

DES

20:45

MVC Desselgem B

SV Cappuccino Waregem C

 

12/04/2024

ANZ

22:10

SV Cappuccino Waregem C

Home Design Eernegem

 

Wedstrijdschema 2023 - 2024 , U 15

gepost op 2023-08-05

SV Cappuccino Warege03/09/2023

ANZ

16:00

SV Cappuccino Waregem

Hard Labeur Nazareth

 5 - 8

10/09/2023

RON

13:00

MVC Ronse

SV Cappuccino Waregem

 8 - 7

17/09/2023

ANZ

16:00

SV Cappuccino Waregem

WDP Rollegem

 5 - FF

24/09/2023

BEV

17:00

MVV Waregem ‘74

SV Cappuccino Waregem

 20 - 3

01/10/2023

BEKER

16:00

SV Cappuccino Waregem

MV Boot-Erham Zedelgem

 5 - FF

08/10/2023

ANZ

16:00

SV Cappuccino Waregem

MVC Ronse

 5 - 4

15/10/2023

ANZ

16:00

SV Cappuccino Waregem

Kassani Elsegem

 uitgesteld

22/10/2023

NAZ

09:30

Hard Labeur Nazareth

SV Cappuccino Waregem

 5 - FF

05/11/2023

ROL

13:30

WDP Rollegem

SV Cappuccino Waregem

 7 - 4

12/11/2023

ANZ

16:00

SV Cappuccino Waregem

MVV Waregem ‘74

 5 - 3

26/11/2023

PET

11:00

Kassani Elsegem

SV Cappuccino Waregem

 6 - 8

03/12/2023

BEKER 16:00 SV Cappuccino waregem San Siro Boys Deftinge  

Wedstrijdschema 2023 - 2024 , U 11

gepost op 2023-08-04

03/09/2023

ANZ

15:00

SV Cappuccino Waregem

MVC Desselgem

 Uitg.

10/09/2023

PET

15:00

Kassani Elsegem A

SV Cappuccino Waregem

 3 - 0

17/09/2023

ANZ

15:00

SV Cappuccino Waregem

MVV Waregem ’74 A

 0 - 4

24/09/2023

ANZ

15:00

SV Cappuccino Waregem

Kassani Elsegem B

 0 - 4

01/10/2023

BEKER

15:00

SV Cappuccino Waregem

Kassani Elsegem A

 1 - 34

08/10/2023

DES

09:00

MVC Desselgem

SV Cappuccino Waregem

 FF - 5

15/10/2023

ANZ

15:00

SV Cappuccino Waregem

MVC Synergie Domino Oudenaarde A

 2 - 2

22/10/2023

ANZ

15:00

SV Cappuccino Waregem

Kassani Elsegem A

 0 - 4

05/11/2023

BEV

14:00

MVV Waregem ’74 A

SV Cappuccino Waregem

 

12/11/2023

PET

09:00

Kassani Elsegem B

SV Cappuccino Waregem

Uitg.

19/11/2023

PET

09:00

MVC Synergie Domino Oudenaarde A

SV Cappuccino Waregem

 

Uitslagen Viraco Race Indoor Soccer Cup 2023

gepost op 2023-05-30
dinsdag            
30/05/2023 19:15 MVC Verbauwhede - Ter Leie Brandhout Demeyer    4 - 4     
30/05/2023 20:15 MVC VDK Vooruit  MVC Amerlynck   11 - 3    
30/05/2023 21:15 ATS Waregem Electro Vandersteene ' 74   8 - 3    
woensdag            
31/05/2023 19:15 Azzurro Pollos Amigos   3 - 9    
31/05/2023 20:15 Vloerwerken Neirijnck TM Decor - tuinen Gerrit   11 - 3    
31/05/2023 21:15 FC Slaapzak FC De Pajotters   6 - 5    
donderdag            
01/06/2023 19:15 FC Perlux  FC Veehandel Deprez  10 - 2    
01/06/2023 20:15 All blacks  Kint Construct   5 - 4    
01/06/2023 21:15 Pollos Amigos ATS Waregem   9 - 6    
             
             
week 2            
maandag            
05/06/2023 19:15 MVC Amerlynck  MVC Verbauwhede - Ter Leie  1 - 20    
05/06/2023 20:15 Brandhout Demeyer  MVC VDK Vooruit    8 - 6    
05/06/2023 21:15 Electro Vandersteene ' 74 Azzurro   7- 5    
dinsdag            
06/06/2023 19:15 TM Decor - tuinen Gerrit  FC Slaapzak  1 - 11    
06/06/2023 20:15 FC De Pajotters Vloerwerken Neirijnck  0 - 13    
06/06/2023 21:15 Kint Construct FC Perlux   4 - 14    
woensdag            
07/06/2023 19:15 FC Veehandel Deprez all blacks    9 - 2    
07/06/2023 20:15 MVC Amerlynck  Brandhout Demeyer    4 - 9    
07/06/2023 21:15 ATS Waregem Azzurro  24 - 2    
donderdag            
08/06/2023 19:15 MVC Verbauwhede - Ter Leie MVC VDK Vooruit   12 - 4    
08/06/2023 20:15 Vloerwerken Neirijnck FC Slaapzak  10 - 6    
08/06/2023 21:15 Pollos Amigos Electro Vandersteene ' 74   3 - 6    
             
             
week 3            
maandag            
12/06/2023 19:15 FC De Pajotters TM Decor - tuinen Gerrit    3 - 5    
12/06/2023 20:15 Kint Construct FC Veehandel Deprez   3 - 9    
12/06/2023 21:15 FC Perlux  all blacks   11 - 4    
dinsdag            
13/06/2023 19:15 MVC Verbauwhede - Ter Leie Pollos Amigos  12 - 4 A W1A
13/06/2023 20:15 MVC VDK Vooruit  Azzurro   8 - 4 B W1B
13/06/2023 21:15 ATS Waregem Brandhout Demeyer    4 - 4 ( 10-9 ) A W2A
woensdag            
14/06/2023 19:15 Electro Vandersteene ' 74 MVC Amerlynck   11 - 1 B W2B
14/06/2023 20:15 TM Decor - tuinen Gerrit  Kint Construct   7 - 7 ( 5-4) B W3B
14/06/2023 21:15 Vloerwerken Neirijnck FC Veehandel Deprez  12 - 2 A W3A
donderdag            
15/06/2023 19:15 FC De Pajotters all blacks    7 - 4 B W4B
15/06/2023 20:15 FC Perlux  FC Slaapzak   9 - 3 A W4A
             
             
week 4            
maandag            
19/06/2023 19:30 MVC Verbauwhede - Ter Leie Vloerwerken Neirijnck   4 - 8   W5A
19/06/2023 20:30 ATS Waregem FC Perlux    6 - 5   W6A
dinsdag            
20/06/2023 19:30 MVC VDK Vooruit  TM Decor - tuinen Gerrit    0 - 7   W5B
20/06/2023 20:30 Electro Vandersteene ' 74 FC De Pajotters   8 - 3   W6B
woensdag            
21/06/2023 19:30 MVC Verbauwhede - Ter Leie FC Perlux    5 - 5 ( 2-4 )  WK plaats 3-4
21/06/2023 20:30 Vloerwerken Neirijnck ATS Waregem   6 - 6 ( 4-3)   WK plaats 1-2
donderdag            
22/06/2023 19:30 MVC VDK Vooruit  FC De Pajotters   4 - 4 ( 4-3)    EK plaats 3-4
22/06/2023 20:30 TM Decor - tuinen Gerrit  Electro Vandersteene ' 74   5 - 2   EK plaats 1-2