Welkom op onze website

spelerslijst Viraco cup 2024

gepost op 2024-04-25

 

  ATS Waregem FC Veehandel Deprez Cappuccino Pand 220 Top Levels Projects
         
1 Voet Mitch Denoulet Tom Vandenborre Kenny Marijsse Kenji
2 Dewyn Kenneth Coeman Thibauld Neirijck Gerben Marijsse Shane
3 Vandoorne Wim Janssen Frederick Devos Timon Marijsse Milan
4 Otté Clem Vaernewyck Olivier Denys Thorben De Smeyter Milan
5 Labie Glenn Damman Maxim Vandevelde Jonas Vereecke Quinten
6 Malfait Stephen Deprez Pierreot Vaneeckhoute Quentin Vereecke Owen
7 Vancraeveldt Indy Coussaert Jordy Willemijns Gauthier Vereecke Chris
8 Vandenbogaerde Tim Decouttere Arno Kasmi Salim  Ramos Gio
9 Cannaert Yannick Maes Gauthier El Malqui Ilyas Fiers Kwinten
10 D'Haene Lenn Deweer Bram Berwouts lorenzo Verhoeven Gianni
11 Eddy Putman Vantieghem Michael Debouver Daan Vercouillie Luka
12 De Craemer Nicolas Vanhecke Robbe Depaepe Vincent Goerlandt Lorenzo
13 Vandewalle Karel Desmet Yani Serruys Joeri Vandenbroucke Lars
14 Romont Valentin   Demeyer Simen Vereecke Dylan
15 Van Der Cruyssen Inaki     Mercher Sedena
16 Pieters Stefan     Cornel Giovanni
         
  Tuinen Gerrit  MVC Verbauwhede - Ter Leie FC Perlux  Samba
         
1 Verniers Kevin Abdallah Aiman Goeminne Maxime Debaere James
2 Verhellen Jurgen Steelant Nicolas Decuyper Bram Vandenbroucke Diederich
3 Goemaere Jelle De Coninck Thomas Dutoit Jorg Verkindere Ayron
4 Goemaere Sander Verstraete Jonathan Deweer Michiel Kahouiry Hicham
5 Goemaere Robbe Vanhoucke Jordy Coopman Thomas Kahouiry Karim
6 Vanhove Eli Laporte Ruben Travers Willem Demuyttenaere Alexander
7 Algoet Jens Termote Koen Meerschaut Nicolas Himpe Sibert
8 Vercruysse Jari Verhaeghe Ruben Dujardin Vincenzo Ponjaert Quincy
9 Desmet Ward Vandenborre Arnold Dekiere Robbe Prez Liam
10 Verbeke Maxim Bossaert Quincy Ennaert Nick Vancayseele Luca
11 Vercruysse Robberd Putman Maarten Joye Davy Hilleware Tom
12 De Winter Geoffrey Dejaegere Jari Vandenberghe Tom Laevens Thibeau
13 Dhaenes Jonas Verhaeghe Jari Demets Thibault Cortvriend Lucas
14 Desmet Lorenzo Decoster Jari  Dekiere Siemen Deman Tom
15     Van Quickelberghe Thomas Tessamani Issam
16     De Fauw Davy Braekeveld Jorn
         
  Tdoeterniettoe Pollos Amigos Kint Construct Atelier Colinex
         
1 Tytgat Thomas Haffner Michael Puttemans Anton Teerlinck Bjorn
2 Willemyns Gauthier Vandekerckhove Enzo Desmet Arne Clauwaert Tim
3 Heyman Emiel Decuypere Waskun Coorevits Arnout Nolf Jonah
4 Creytens Robbie Vercaemer Bjarni Coorevits Artuur De Pourcq Kenneth
5 Bourgeois Dante  Meyfroot Yaro Destoop Glenn Devos Maxime
6 Houthoofd Maarten Neyaert Frits Coorevits Jasper Delbaere Jonas
7 Cottignie Maxime Vercouillie Liam Devos Joeri Himpe Dimitri
8 Belkadi Sofiane Defrenne Thomas Verbauwhede Levi Kerwyn Alexander
9 Maes Thibault Fillieux Jonas Devos Gaetan Vandendriessche Jonas
10 Goossens Jens Fillieux Maxime Desmet Mathieu Vanluchene Glenn
11 Vankerkhoven Victor Porteman Henri Himpe Niels Vercaemer Silvano
12 Maes Maxime Vadim Gabias Neirinck Thomas Vanthuyne Joachim
13 Vens Dylan Callens Kengi Tibergijn Dries Vandenbossche Thomas
14 Carré Dimi   Schroeder Tim Vandenbuerie Dieter
15 Lenihan Aiden     Bossuyt Nathan
16 Tessamani Issam     Taelman Kenneth
         
  Electro Vandersteene ' 74 Whoepi Boys FC De Pajotters Cappuccino Markt 4 
         
1 Bruyneel Florian Maes Laurens Broos Elias Vandenborre Kevin
2 Castel Thijs Dermaut Jorden Verbrugghe Bert Strobbe Andy
3 Deneweth Klaas Menghis Thomas Van Thuyne Simon Blauwblomme Lorenz
4 Deneweth Pieter Deceuninck Kenneth De Donder Jonas Vanpoucke Rune
5 Dewaele Laurent Denduyver Lander De Coninck Giani Balcaen Aaron
6 Dewaele Sander Vercruysse Gilles Van De Wiele Robbe Decavele Arthur
7 Vandekerckhove Tom Seys Milan Clément Thomas Van Renterghem Lowie
8 Vandemaele Tim Bakelandt Robbe De Herdt Luca Goemaere Maxime
9 Vandemaele Stef Vanfleteren Denzel Van troys Louis Deryckere Kenneth
10 Vandersteene Lindert Garrevoet Gilles Lefebre Jelle Lefevre Bart
11 Vaneeckhout Niels Laevens Thibeau Deleersnijder Renzo Moerman Thibe
12 Vernackt Jeroen Deman  Tom Dejaeger Mathis Matthijs Wout
13 Deviaene Jolan  Carryn Bjorn Depuydt Brian Braekeveldt Henri
14   Vandewiele Victor   Standaert Jos
15   De Moor Maxime   Demuynck Djaro
16   Soumillon Jordy    De Spiegeleer Tuur
         

 

Gele & rode kaarten :

Gele kaart : de speler mag verder deelnemen aan de wedstrijd .

 

Twee gele kaarten in dezelfde wedstrijd : de speler moet vervangen worden , mag niet verder deelnemen aan de wedstrijd en is geschorst voor de eerstvolgende wedstrijd .

 

Drie gele kaarten : een speler die tijdens het tornooi 3 gele kaarten heeft gekregen is geschorst voor de eerstvolgende wedstrijd.

 

Rode kaart : de speler mag niet meer vervangen worden en wordt uitgesloten voor het verdere verloop van het tornooi.

 

    Overzicht gele kaarten       
      geel geel/geel rood
           
  Marijsse Shane Top Levels Projects 13/05/2024    
  Vanpoucke Rune Cappuccino Markt 4  14/05/2024    
  Verstraete Jonathan MVC Verbauwhede - Ter Leie 14/05/2024    
  Vandemaele Stef Electro Vandersteene ' 74 22/05/2024    
  Nolf Jonah Atelier Colinex 22/05/2024    
           

Zomercompetitie Viraco 2024

gepost op 2024-04-23

 

             
maandag            
13/05/2024 19:30 Samba Top Levels Projects  22 - 2    
13/05/2024 20:30 Electro Vandersteene ' 74 FC Veehandel Deprez   6 - 12    
dinsdag            
14/05/2024 19:30 fc Perlux  Kint Construct  18 - 2    
14/05/2024 20:30 MVC Verbauwhede - Ter Leie Cappuccino Markt 4   4 - 2    
woensdag            
15/05/2024 19:30 Cappuccino Pand 220 Atelier Colinex  10 - 0    
15/05/2024 20:30 Whoepi Boys FC De Pajotters  14 - 1     
donderdag            
16/05/024 19:30 ATS Waregem Pollos Amigos  5 - 3    
16/05/2024 20:30 Tuinen Gerrit Tdoeterniettoe  3 - 15    
             
             
             
maandag            
20/05/2024   Pinkstermaandag        
dinsdag            
21/05/2024 19:30 Cappuccino Markt 4 fc Perlux    2 - 6    
21/05/2024 20:30 FC Veehandel Deprez Samba  0 - 11    
woensdag            
22/05/2024 19:30 Top Levels Projects Electro Vandersteene ' 74  10 - 10    
22/05/2024 20:30 Kint Construct MVC Verbauwhede - Ter Leie   1 - 19    
22/05/2024 21:30 Atelier Colinex Whoepi Boys   1 - 12    
donderdag            
23/05/2024 19:30 FC De Pajotters Cappuccino Pand 220  2 - 16    
23/05/2024 20:30 Tdoeterniettoe ATS Waregem  4 - 3    
23/05/2024 21:30 Pollos Amigos Tuinen Gerrit  3 - 4    
             
             
             
maandag            
27/05/2024 19:30 FC Veehandel Deprez Top Levels Projects  6 - 6    
27/05/2024 20:30 fc Perlux  MVC Verbauwhede - Ter Leie  9 - 1    
dinsdag            
28/05/2024 19:30 Samba Electro Vandersteene ' 74  16 - 8    
28/05/2024 20:30 Cappuccino Pand 220 Whoepi Boys  5 - 4    
woensdag            
29/05/2024 19:30 Cappuccino Markt 4 Kint Construct  13 - 4    
29/05/2024 20:30 FC De Pajotters Atelier Colinex  3 - 6    
donderdag            
30/05/2024 19:30 Tdoeterniettoe Pollos Amigos      
30/05/2024 20:30 ATS Waregem Tuinen Gerrit      
             
             
             
maandag            
03/06/2024 19:30 Samba MVC Verbauwhede - Ter Leie   A W1A
03/06/2024 20:30 Top Levels Projects Kint Construct   B W1B
dinsdag            
04/06/2024 19:30 fc Perlux  FC Veehandel Deprez   A W2A
04/06/2024 20:30 Cappuccino Markt 4 Electro Vandersteene ' 74   B W2B
woensdag            
05/06/2024 19:30 FC De Pajotters 3de poule 4   B W3B
05/06/2024 20:30 Cappuccino Pand 220 2de poule 4   A W3A
donderdag            
06/06/2024 19:30 4de poule 4 Atelier Colinex   B W4B
06/06/2024 20:30 1ste poule 4 Whoepi Boys   A W4A
             
             
             
maandag            
10/06/2024 19:30 winnaar W1A winnaar W3A     W5A
10/06/2024 20:30 winnaar W2A winnaar W4A     W6A
dinsdag            
11/06/2024 19:30 verliezer W1A verliezer W3A     V5A
11/06/2024 20:30 verliezer W2A verliezer W4A     V6A
woensdag            
12/06/2024 19:30 winnaar W1B winnaar W3B     W5B
12/06/2024 20:30 winnaar W2B winnaar W4B     W6B
donderdag            
13/06/2024 19:30 verliezer W1B verliezer W3B     V5B
13/06/2024 20:30 verliezer W2B verliezer W4B     V6B
             
             
             
woensdag            
19/06/2024 19:30 verliezer W5A verliezer W6A     plaats 3-4
19/06/2024 20:30 winnaar W5A winnaar W6A     plaats 1-2
19/06/2024 21:30 winnaar V5A winnaar V6A     plaats 5-6
donderdag            
20/06/2024 19:30 verliezer W5B verliezer W6B     plaats 3-4
20/06/2024 20:30 winnaar W5B winnaar W6B     plaats 1-2
20/06/2024 21:30 winnaar V5B winnaar V6B     plaats 5-6
vrijdag            
21/06/2024 19:30 verliezer V5A verliezer V6A     plaats 7-8
21/06/2024 20:30 verliezer V5B verliezer V6B     plaats 7-8

 

 

Viraco Race Indoor Soccer Cup:  Poule 1
  # Ploeg M W V G + - +/- PTN
  1 Samba 3 3 0 0 49 10 39 9
  2 FC Veehandel Deprez 3 1 1 1 18 23 -5 4
  3 Top Level Projects 3 0 1 2 18 38 -20 2
  4 Electro Vandersteene ' 74 3 0 2 1 24 38 -14 1
                     
                     
Viraco Race Indoor Soccer Cup:  Poule 2
  # Ploeg M W V G + - +/- PTN
  1 FC Perlux 3 3 0 0 33 5 28 9
  2 MVC Verbauwhede - Ter Leie 3 2 1 0 24 12 12 6
  3 Cappuccino Markt 4 3 1 2 0 17 14 3 3
  4 Kint Construct 3 0 3 0 7 50 -43 0
                     
                     
Viraco Race Indoor Soccer Cup:  Poule 3
  # Ploeg M W V G + - +/- PTN
  1 Cappuccino Pand 220 3 3 0 0 31 6 25 9
  2 Whoepie Boys 3 2 1 0 30 7 23 6
  3 Atelier Colinex 3 1 2 0 7 25 -18 3
  4 Fc De Pajotters 3 0 3 0 6 36 -30 0
                     
                     
Viraco Race Indoor Soccer Cup:  Poule 4
  # Ploeg M W V G + - +/- PTN
  1 Tdoeterniettoe 2 2 0 0 19 6 13 6
  2 ATS Waregem 2 1 1 0 8 7 1 3
  3 Tuinen Gerrit 2 1 1 0 7 18 -11 3
  4 Pollos Amigos 2 0 2 0 6 9 -3 0
                     

 

 

Klassement 2023 - 2024 , 2de nationale

gepost op 2023-08-08

Minivoetbal : Voetbal Vlaanderen - 2e Nationale

 

#

Ploeg

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

 

1

SV CAPPUCCINO WAREGEM A

22

18

1

3

153

76

77

57

 

2

REAL GERAARDSBERGEN A

22

16

3

3

114

73

41

51

 

3

MVC THE OLIVER BOYS GENT

22

12

5

5

105

89

16

41

 

4

PS OOSTKAMP VZW A

22

11

7

4

113

95

18

37

 

5

MVC NOLLET BANDEN AALTER A

22

10

9

3

126

125

1

33

 

6

OPEL HAECK DRONGEN B

22

9

11

2

116

111

5

29

 

7

MVV WAREGEM 74 A

22

8

11

3

99

98

1

27

 

8

WDP ROLLEGEM A

22

6

12

4

114

126

-12

22

 

9

MVC DESSELGEM A

22

6

13

3

109

135

-26

21

 

10

MVC KBC KORTEMARK B

22

6

14

2

102

132

-30

20

 

11

MVC DE TEMPELIERS ZELZATE A

22

5

13

4

100

139

-39

19

 

11

HUIZE GOOSSENS APPELS A

22

5

13

4

84

136

-52

19

Klassement 2023 - 2024 , 3de nationale

gepost op 2023-08-07
 

#

Ploeg

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

 

1

MVC VICI GENT

18

12

3

3

116

75

41

39

 

2

MVC RONSE B

18

11

6

1

127

102

25

34

 

3

DOLTCINI ERWETEGEM B

18

9

4

5

130

84

46

32

 

4

SAN SIRO BOYS DEFTINGE B

18

10

7

1

120

93

27

31

 

5

SV CAPPUCCINO WAREGEM B

18

9

5

4

105

91

14

31

 

6

PS OOSTKAMP VZW B

18

7

7

4

103

102

1

25

 

7

MVZ ZEDELGEM

18

6

8

4

91

97

-6

22

 

8

MINI SINT-GILLIS-WAAS B

18

6

11

1

87

96

-9

19

 

9

WDP ROLLEGEM B

18

5

9

4

85

102

-17

19

 

10

ASSEBROEKE BRUGGE IF B

18

1

16

1

66

188

-122

4

 

11

MVC SYNERGIE DOMINO OUDENAARDE B

0

0

0

0

0

0

0

0

Klassement 2023 - 2024 , 4de nationale

gepost op 2023-08-06
 

#

Ploeg

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

 

1

ATHLETIC CLUB KORTRIJK A

21

15

4

2

135

98

37

47

 

2

SV CAPPUCCINO WAREGEM C

21

14

4

3

134

89

45

45

 

3

MVC DESSELGEM B

21

13

8

0

148

110

38

39

 

4

GFC KORTRIJK A

21

10

9

2

111

101

10

32

 

5

TRAITEUR NEERHOF PUSKAS ARDOOIE B

21

9

8

4

108

91

17

31

 

6

MVV WAREGEM 74 B

21

8

11

2

115

124

-9

26

 

7

HOME DESIGN EERNEGEM

21

6

13

2

91

128

-37

20

 

8

MVC VAMOS OUDENAARDE B

21

1

19

1

51

152

-101

4

Klassement 2023 - 2024 , U 15

gepost op 2023-08-05

Minivoetbal : Voetbal Vlaanderen - Jeugd U15EMinivoetbal : Voetbal Vlaanderen - Jeugd U15C (2e ronde)

 

#

Ploeg

FP %

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

 

1

SV CAPPUCCINO WAREGEM

95

10

10

0

0

104

27

77

30

 

2

MVC THE OLIVER BOYS GENT

85

10

9

1

0

106

19

87

27

 

3

HUIZE GOOSSENS APPELS

91

10

5

5

0

47

53

-6

15

 

4

MVC DADIZELE 2022 B

95

10

4

4

2

38

37

1

14

 

5

DOLTCINI ERWETEGEM

94

10

4

5

1

38

54

-16

13

 

5

KASSANI ELSEGEM

95

10

4

5

1

41

60

-19

13

 

5

MV BOOT-ERHAM ZEDELGEM

94

10

4

5

1

49

87

-38

13

 

8

MVC NOLLET BANDEN AALTER A

86

10

3

5

2

44

59

-15

11

 

9

MVC DE TEMPELIERS ZELZATE

86

10

2

6

2

38

50

-12

8

 

10

MVC SYNERGIE DOMINO OUDENAARDE B

95

10

2

7

1

35

69

-34

7

 

11

HOME DESIGN EERNEGEM C

99

10

1

5

4

30

55

-25

7

Klassement 2023 - 2024 , U 13

gepost op 2023-08-04

Minivoetbal : Voetbal Vlaanderen - Jeugd U13D (2e ronde)

 

#

Ploeg

FP %

M

W

V

G

+

-

+/-

PTN

 

1

MINI SINT-GILLIS-WAAS B

97

10

10

0

0

91

21

70

30

 

2

HUIZE GOOSSENS APPELS A

90

10

8

2

0

119

35

84

24

 

3

NAC D.F.B. NEDERENAME B

92

10

6

2

2

55

51

4

20

 

4

NAC D.F.B. NEDERENAME C

92

10

6

4

0

54

58

-4

18

 

5

MVC DESSELGEM A

96

9

5

3

1

56

46

10

16

 

6

MVC DADIZELE 2022 B

89

10

4

5

1

61

65

-4

13

 

7

MVC VAMOS OUDENAARDE

100

10

4

6

0

42

59

-17

12

 

8

SV CAPPUCCINO WAREGEM

91

9

3

5

1

56

42

14

10

 

8

TRAITEUR NEERHOF PUSKAS ARDOOIE

97

10

3

6

1

38

51

-13

10

 

10

MVZ ZEDELGEM

100

10

2

8

0

40

79

-39

6

 

11

MINI RHODE MERELBEKE

98

10

0

10

0

30

135

-105

0

gepost op 2023-05-30